KOLONIE I PÓŁKOLONIE letnie 2017

p1017836 optWypoczynek letni dla dzieci organizowany przez TIG w 2017 roku.

Czytaj więcej...

ZIMOWISKO 2017

zimowisko2017 na_www_optZapraszamy dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS

Czytaj więcej...

Letni wypoczynek dla dzieci z Podhala

p1018301 optZapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznych kolonii i półkolonii 2016!

Czytaj więcej...

ZIMOWISKO 2016 w Bielsku-Białej

dsc 0307 optTegoroczne dziesięciodniowe zimowisko organizowane przez TIG odbyło się w Bielsku-Białej.

Czytaj więcej...

PÓŁ-ZIMOWISKO 2016 w Zakopanem

piekne optPół-zimowisko dla uczniów zakopiańskich szkół podstawowych odbyło się w dniach 25-30 stycznia 2016.

Czytaj więcej...

ZIMOWISKO w BIELSKU BIAŁEJ 21-30 stycznia 2016

zimowisko2016 krus 250 450Tatrzańska Izba Gospodarcza wspólnie z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników organizuje zimowisko dla dzieci z podhalańskich wsi.

Czytaj więcej...

ZIMOWISKO w Zakopanem 25-30 stycznia 2016

zimowisko2016 250 450TIG wspólnie z Podhalańskim Hufcem ZHP organizuje zimowisko dla uczniów szkół podstawowych z Zakopanego.

Czytaj więcej...

KOLONIE 2015

dsc07177 opt optW tym roku dzięki dofinansowaniu z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników oraz ze środków charytatywnych TIG na kolonie wyjechało łącznie 95 dzieci.

Czytaj więcej...

PÓŁKOLONIE 2015

biblioteka3 opt optZ tegorocznych półkolonii organizowanych przez TIG i współfinansowanych przez Gminę Poronin i Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników skorzystało aż 81 dzieci.

Czytaj więcej...

XVII BAL CHARYTATYWNY

img 1060 optW sobotę 7 lutego 2015 w Hotelu Mercure Zakopane Kasprowy odbył się XVII Bal Charytatywny TIG.

Czytaj więcej...

WIOSENNY BAL U STAROSTY NOWOTARSKIEGO

bal u starosty nowotarskiego optCharytatywny "Wiosenny Bal u Starosty Nowotarskiego" odbył się 18 kwietnia 2015 r. Zebrane fundusze zostały przekazane Fundacji im. Adama Worwy.

Czytaj więcej...

ZIMOWISKO w Rabce Zdrój

p 20150223 124651 optTatrzańska Izba Gospodarcza wspólnie z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników zorganizowała zimowisko dla dziei z podhalańskich wsi.

Czytaj więcej...

KOLONIE LETNIE dla DZIECI z Podhala

kolonie2014 optTatrzańska Izba Gospodarcza wspólnie z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników zrealizowała dwa turnusy letnich wyjazdów kolonijnych dla dzieci z podhalańskich wsi.

Czytaj więcej...

PÓŁKOLONIE LETNIE dla DZIECI z Podhala

polkolonie2015 optDzięki dofinansowaniu Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników, we współpracy z Gminą Poronin, zorganizowaliśmy dwa turnusy półkolonii dla dzieci z Podhala.

Czytaj więcej...

DZIEŃ DZIECKA w AQUA PARKU ZAKOPANE

Kolejny już raz zakopiański Aqua Park zorganizował dla dzieci z okazji ich święta dzień pełen atrakcji. W tym roku motywem przewodnim Dnia Dziecka byli piraci.

Czytaj więcej...

RAUT NARCIARSKI dla Mieczysława Króla Łęgowskiego

raut1 optDziękujemy Państwu za udział w CHARYTATYWNYM RAUCIE NARCIARSKIM oraz za wsparcie dla Mieczysława Króla Łęgowskiego - zebraliśmy aż 18 500 zł!

Czytaj więcej...

X FESTYN w RABKOLANDZIE

Dziesiąta edycja festynu "Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom".

Czytaj więcej...

V BAL CHARYTATYWNY Fundacji im. Adama Worwy

fundacja adama worwy optBal organizowany przez Fundację im. Adama Worwy przy wsparciu Tatrzańskiej Izby Gospodarczej odbył się 1 marca w Nowym Targu.

Czytaj więcej...

TIG wspiera TURNIEJ BADMINTONA

badminton2 optTatrzańska Izba Gospodarcza wsparła organizację I Amatorskiego Turnieju Badmintona o Mistrzostwo Zakopanego.

Czytaj więcej...

PÓŁKOLONIE 2016

polkolonie zakopane na fb bez ceny optZapraszamy do skorzystania z półkolonii organizowanych przez TIG wspólnie z Funduszem Składkowym KRUS.

Czytaj więcej...

LETNIE KOLONIE 2013 – morze i jeziora

img 1881 optW lecie tego roku Tatrzańska Izba Gospodarcza zorganizowała dwa wyjazdy kolonijne dla łącznie 100 dzieci z podhalańskich wsi, pochodzących z rodzin o niskim statusie materialnym.

Czytaj więcej...

PÓŁKOLONIE dla dzieci z Podhala - LATO 2013

grupa optPodsumowujemy letnie półkolonie organizowane przez TIG, Gminę Poronin, dofinansowane z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników i DZIĘKUJEMY za wsparcie.

Czytaj więcej...

"Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi" 13-14 lipca 2013 KONCERTY

13 i 14 lipca w namiocie festiwalowym na Równi Krupowej w Zakopanem odbyły się koncerty “Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi - część dziewiąta”

Czytaj więcej...

DZIEŃ DZIECKA w AQUA PARKU 2 czerwca 2013 r.

W niedzielę 2 czerwca  firma Polskie Tatry S. A. - Członek Tatrzańskiej Izby Gospodarczej  - zorganizowała w Aqua Parku Zakopane „Dzień Dziecka na Wesoło".

Czytaj więcej...

WSPARCIE dla ZESPOŁU SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO w Zakopanem

podziekowanie opt miniPodsumowanie imprez zorganizowanych 1 czerwca 2013 r. na rzecz Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem.

Czytaj więcej...

FESTYN DLA DZIECI W RABKOLANDZIE 29 maja 2013

Festyn „Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom", współorganizowany przez Tatrzańską Izbę Gospodarcza, odbył się 29 maja 2013 r. (w środę) w RABKOLANDZIE.

Czytaj więcej...

XVI BAL CHARYTATYWNY

bal2013 zaproszenieDnia 9 lutego 2013 w Hotelu Mercure Kasprowy*** odbył się XVI Bal Chaytatywny „EKO ZAKOPANE”.

Czytaj więcej...

ZIMOWISKO-RABKA ZDRÓJ

rabka2013miniJuż po  raz kolejny Tatrzańska Izba Gospodarcza oraz Fundusz Składkowy KRUS zorganizował zimowisko dla dzieci z powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego.

Czytaj więcej...

PÓŁKOLONIE LETNIE

Tatrzańska Izba Gospodarcza wraz z Gminą Poronin i Związkiem Zawodowym Centrum Narodowym Młodych Rolników zorganizowała półkolonie dla dzieci z powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego.

Czytaj więcej...

PRZEDSIĘBIORCY PODHALA, SPISZA I ORAWY DZIECIOM

Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy już po raz VIII zaprosili dzieci do Rodzinnego Parku rozrywki „Rabkoland” w Rabce na obchody Dnia Dziecka. Impreza odbyła się pod patronatem Pana Posła Andrzeja Guta Mostowego oraz Tatrzańskiej i Nowotarskiej Izby Gospodarczej.

Czytaj więcej...

ZIMOWISKO W KRAKOWIE 16-25 LUTEGO 2012

Tatrzańska Izba Gospodarcza, przy współpracy z Kasą Rolniczego Ubzepieczenia Społecznego, po raz kolejny organizuje wyjazd na zimowisko. Akcja zimowa adresowana jest przede wszystkim dla dzieci z małych miejscowści powiatu tatrzańskiego, nowotarskiego i suskiego.

Czytaj więcej...

KOLONIE LETNIE - „WAKACJE MARZEŃ”

kolonia1 optminiOd kilku lat Tatrzańska Izba Gospodarcza organizuje wraz z Funduszem Składkowym KRUS kolonie letnie dla dzieci i młodzieży nad morzem i jeziorami.

Czytaj więcej...

DZIEŃ DZIECKA

PRZEDSIĘBIORCY PODHALA, SPISZA I ORAWY DZIECIOM

DZIEŃ DZIECKA W UNIWERSYTECKIM SZPITALU ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNYM

Tatrzańska Izba Gospodarcza z okazji Dnia Dziecka dofinansowała w 2010 i 2011 roku nagrody, zabawki i słodycze dla dzieci leczonych w Uniwersyteckim Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym w Zakopanem oraz w ramach corocznej akcji „Przedsiębiorcy Podhala Dzieciom” przejazd dzieci do „Rabkolandu”.

Czytaj więcej...

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Nasza działalność charytatywna to przykład symbiozy i prawdziwy dowód jak można połączyć działalność gospodarczą ze społeczną.

Od wielu lat koncentrujemy się na działaniach głównie na rzecz dzieci z terenu Podhala. Jesteśmy jedyną samorządową organizacją z terenu Podhala o charakterze gospodarczym prowadzącą na tak szeroką skalę działalność charytatywną ukierunkowaną na potrzeby dzieci. Działalność ta oparta jest o własne środki finansowe, środki przekazane dobrowolnie przez podmioty gospodarcze zrzeszone w Izbie i inne, pozyskane od innych organizacji oraz przychody z cyklicznych akcji np. bali charytatywnych. Wszystkie wypracowane i pozyskane środki charytatywne zgromadzone są na odrębnym koncie i nie są obciążone jakimikolwiek kosztami administracyjnymi.

Organizujemy i prowadzimy stałe i coroczne programy oraz akcje na rzecz dzieci:
  • letnie pobyty wypoczynkowe w ramach kolonii i obozów tematycznych dla dzieci nad morzem i jeziorami, zimowiska w ciekawych turystycznie i atrakcyjnych miejscach w kraju
  • „Przedsiębiorcy Podhala dzieciom” czyli organizacja Dnia Dziecka w Rabkolandzie pod auspicjami Posła na Sejm RP i v-ce Prezesa Izby Andrzeja Guta Mostowego
  • Mikołaj dla dzieci z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło Zakopane, Zespołu Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Ortopedyczno Rehabilitacyjnym w Zakopanem

W ramach działalności charytatywnej na rzecz dzieci Izba finansuje:
  • całoroczne obiady i drugie śniadania dla kilkuset najuboższych dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych
  • dla konkretnych dzieci specjalistyczne leczenie, badania, operacje ratujące życie i zdrowie
  • zakup sprzętu rehabilitacyjnego
  • pobyty i zabiegi rehabilitacyjne
  • zielone szkoły, wycieczki dla dzieci z rodzin o najniższym statusie materialnym oraz wspomaga inne programy i akcje na rzecz dzieci z terenu Podhala

To tylko wybrane i niektóre programy i działania realizowane przez stowarzyszenie.

ZIMOWISKA - „FERIE NA WESOŁO”

Zimowiska - Ferie na wesołoPomysł organizacji zimowisk okazał się trafny i rewelacyjny. Nie tylko latem, ale również zimą nasze dzieci mogą odpoczywać, bawić się, kształcić i poznawać nowe miejsca. Akcja zimowa adresowana jest przede wszystkim dla dzieci z małych miejscowści powiatu tatrzańskiego, nowotarskiego i suskiego.

Czytaj więcej...

MIKOŁAJ

mikolaj optminiTrudno policzyć, który to Mikołaj, ale dla nas każdego roku najważniejszy. Trudno porównać, który był najlepszy, bo trudno zmierzyć radość w oczach dzieci. Tak oczekiwanego Mikołaja jak wśród 145 dzieci z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koła Zakopane, nie znajdziecie nigdzie.

Czytaj więcej...

BALE CHARYTATYWNE

Bale CharytatywneTatrzańska Izba Gospodarcza od samego powstania poza działalnością statutową prowadzi szeroką działalność charytatywną na rzecz dzieci. Niezbędne środki na realizację tej pomocy pozyskujemy między innymi z odbywających się regularnie balów. Organizowane przez nas bale oparte są na społecznej pracy członków Tatrzańskiej Izby Gospodarczej, a wszelkie koszty organizacyjne ponosi Izba ze środków przeznaczonych na administrację...

Czytaj więcej...

Joomla SEO by AceSEF