TATRAFOTO

NAZWA FIRMY:
Tatrafoto s. c.

WŁADZE / WŁAŚCICIELE:
Monika Nodzyńska, Teresa Borgosz-Nodzyńska

O FIRMIE:
Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała z połączenia wieloletniej pasji z życiem zawodowym.
Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie szeroko rozumianej fotografii kreatywnej i artystycznej.
Nasza firma specjalizuje się w wielu dziedzinach fotografii, a także w kreowaniu nowoczesnego oraz profesjonalnego wizerunku zarówno firm, jak i osób prywatnych.

W ofercie:

 • FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA
  Wykonujemy kompleksowe fotoreportaże ze ślubów, chrzcin, bierzmowań, komunii, sesji narzeczeńskich, ślubnych sesji plenerowych oraz sesji dziecięcych. W tego typu reportażach staramy się uwiecznić kluczowe momenty, które będą przywoływać piękne wspomnienia i staną się niezapomnianą pamiątką na całe życie.

 • FOTOGRAFIA EVENTOWA
  Fotorelacje z imprez, reportaż z konferencji, koncertów, wydarzeń sportowych, do wykorzystania reklamowego lub informacyjnego. Uwieczniamy profesjonalizm firm, dynamikę wydarzeń oraz zadowolenie gości.

 • FOTOGRAFIA PRODUKTOWA, REKLAMOWA
  Zdjęcia produktowe, zdjęcia do katalogów, na stronę internetową, do sklepu internetowego, oraz fotografia reklamowa w ciekawej aranżacji, tematyczne sesje zdjęciowe. Każda sesja jest dokładnie zaplanowana i zaaranżowana. Przedstawiamy produkty w najkorzystniejszy sposób, z zachowaniem ich charakterystycznych cech.

 • FOTOGRAFIA WNETRZ
  Zdjęcia wnętrz, hoteli, restauracji, biur, lokali oraz fotografia architektury. Poprzez ciekawe i kreatywne ukazanie wnętrz realizujemy  jeden z najważniejszych elementów niezbędnych do skutecznego wypromowania obiektów hotelarskich oraz innych firm usługowych.


Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon, dzięki czemu naszym klientom możemy zagwarantować najwyższą jakość usług.


OSIĄGNIĘCIA:
W swojej dotychczasowej działalności fotograficznej współpracowaliśmy między innymi z: Grupą Żywiec S.A., Philip Morris Polska, Siecią Sklepów Euro, Wojewódzkim Urzędem Pracy.
Z prośbą o publikację naszych zdjęć zgłaszali się do nas m.in.: Grupa TVN, Francuska Agencja Prasowa, Tatrzański Park Narodowy, Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury, Biuro Promocji Zakopanego, a nasze fotografie prezentowane były na wielu wystawach m.in. podczas Dni Polskich w Kunmingu promujących Polskę w prowincji Yunnan w Chinach.
Jesteśmy założycielami i członkami Zarządu Tatrzańskiego Klubu Fotograficznego im. Witkacego przy PTTK.

KONTAKT:
34-520 Poronin, ul. Kasprowicza 43
tel.: + 48 664 996 534, +48 608 381 828
biuro@tatrafoto.pl
www.tatrafoto.pl
www.facebook.com/tatrafoto
www.instagram.com/tatrafoto

OSOBA KONTAKTOWA:
Monika Nodzyńska  -  tel. + 48 664 996 534
Joomla SEO by AceSEF