NAZWA FIRMY:
Remo
Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Spółka Jawna

WŁADZE / WŁAŚCICIELE:
Jarosław Łaszczyk - Właściciel
Jacek Pieróg - Prokurent

O FIRMIE:
Firma Remo jest operatorem sześciu restauracji regionalnych zlokalizowanych w Zakopanem:

„Gazdowo Kuźnia” - restauracja znajduje się w jednym z najstarszych budynków w Zakopanem (1891 rok), gdzie mieścił się pierwszy hotel „Pod Giewontem”. Sale restauracyjne tegoż hotelu zajmowały te same pomieszczenia, w których znajduje się obecna restauracja „Gazdowo Kuźnia”. Stylowe wnętrze nawiązuje do bogatej tradycji góralskiej. Niewątpliwą atrakcją „Gazdowej Kuźni” jest kuchnia oparta na niepowtarzalnych recepturach miejscowych gaździn, oraz wiekowej tradycji kuchni staropolskiej. Daniem firmowym serwowanym na wiele sposobów jest prosie pieczone w całości i podawane z aromatycznym sosem winnym, oraz golonko na gazdowy sposób w sosie piwnym, schab z grila, herbata po góralsku i wiele innych podhalańskich przysmaków. Oprócz kuchni regionalnej „Gazdowo Kuźnia” poleca dania z kuchni staropolskiej, oraz tradycyjne obiady domowe.

Staro Izba” - restauracja mieszcząca się w środkowej części ulicy Krupówki. Wnętrze lokalu zostało wykonane na wzór starej góralskiej izby, pokazując najlepsze przykłady regionalnego budownictwa rodem z Podhala i Orawy. Bar przy bielonym wiejskim piecu, do tego kominek, wiekowe krzesła tworzą iście domową atmosferę. We wnętrzu restauracji możemy obejrzeć zewnętrzną ścianę domu zbudowanego w stylu orawskim, z charakterystyczną wyżką, na której nagromadzono poduchy, cebrzyki, beczułki i moc wszelkich domowych sprzętów, słowem jak w góralskiej izbie. W weekendy, a w sezonie letnim i zimowym codziennie przygrywa kapela góralska. Specjalnością kuchni jest żeberko zapiekane z cebulą, podawane na drewnianym półmisku z dodatkiem sosów, kaczka pieczona w owocach podawana z żurawiną, moskol z masłem czosnkowym, kotleciki jagnięce, oraz wiele innych mięsiw i napitków charakterystycznych dla regionu Podhala, Spisza i Orawy.

Karcma Po Zbóju” - największa restauracja regionalna na Krupówkach. Lokal w stylu góralskim: ściany wykończone płazami ze starych chat góralskich; dwa kominki wzniesione z cegły i kamienia łamanego oraz liczne elementy regionalne tworzą niepowtarzalną atmosferę. Każdego dnia przygrywa góralska kapela zapewniająca jedyny w swoim rodzaju klimat. Restauracja posiada przeszklony ogród zimowy na parterze, a na pierwszym piętrze drink bar z widokiem na Krupówki. Dla najmłodszych Gości przygotowano w ogrodzie zimowym kącik dziecięcy, a w okresie letnim na zewnątrz lokalu mały plac zabaw. Specjalność zakładu: Golonka z sabaśnika z przypieconom skórom.

„Stek Chałupa” - restauracja położona w centralnej części Krupówek przyciąga w szczególności amatorów potraw przyrządzanych na tradycyjnym grillu, opalanym węglem drzewnym. Intensywny aromat grillowanych steków, szaszłyków i kiełbas kusi spacerujących Krupówkami turystów i zachęca do biesiady przy dźwiękach kapeli góralskiej. Obszerne wnętrze z kominkiem, grillem i antresolą oraz stary góralski wystrój tworzą specyficzną atmosferę lokalu. Specjalność zakładu: stek amerykański: gruby, krwisty kawał mięsa z kością, podany z jarzynami grillowanymi oraz z kilkoma rodzajami sosów; golonko pieczone na grillu serwowane z aromatycznym sosem piwnym, podane na drewnianym półmisku; gulasz jagniyncy z hauskami.

Karcma Zapiecek”  - usytuowana w ścisłym centrum miasta przy ul. Krupówki. Centralnym miejscem restauracji jest góralski bielony piec. W chłodne dni i wieczory strzelające płomienie ogrzewają gości a bijący blask tworzy niezapomnianą atmosferę. Szczególną uwagę w wystroju wnętrza zwracają stare żelazka, zegary, lampy oraz wiele innych przedmiotów używanych przez mieszkańców Podhala kilkadziesiąt lat temu. Bogate menu restauracji obejmuje dania sporządzane według receptur kuchni regionalnej i staropolskiej. Specjalnością karczmy jest polyndwica z wieprzka ze sosym prowdziwkowym , cycki w warzywak z jabkiym i żurawinom oraz wiele innych potraw i napitków.

Restauracje przyciągają przede wszystkim góralską atmosferą, którą tworzy grająca na żywo kapela góralska oraz regionalna i staropolska kuchnia. Każda z restauracji wykonuje kompleksową obsługę dla grup zorganizowanych i gości indywidualnych. Wszystkie dodatkowe informacje o restauracjach zamieszczone są na stronie www.restauracjezakopane.pl

Sport Cornerto największa sportowa restauracja w Zakopanem. Codziennie transmitowane są najważniejsze wydarzenia sportowe z 3 dostępnych platform Cyfra+, Polsat i NC+. Zapraszamy wszystkie osoby związane ze sportem, trenerów, wychowanków, sympatyków sportu oraz tych, którzy chcieliby miło spędzić czas z przyjaciółmi. Do dyspozycji oddajemy 3 sale, telewizory plazmowe, projektor multimedialny, możliwość rezerwacji miejsc i wyboru kanału sportowego, bogato wyposażony bar oraz świetną kuchnię, a także duży kącik zabaw dla dzieci, dart, piłkarzyki i hot spot. Zapraszamy do wspólnego kibicowania...

KONTAKT:
31-101 Kraków, ul. Plac na Groblach 21
tel.  18 201 61 40
www.restauracjezakopane.pl
jacek@restauracjezakopane.pl
biuro@restauracjezakopane.pl
Joomla SEO by AceSEF