WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW TIG-U

Walne zgromadzenie członków Tatrzańskiej Izby Gospodarczej wprost obfitowało w arcyciekawe dyskusje i cenną wymianę doświadczeń.


Zaproszenie na nasze spotkanie przyjął Łukasz Filipowicz - Burmistrz Miasta Zakopane. To krok milowy w zacieśnianiu współpracy między przedsiębiorcami a samorządem - wszak jedni bez drugich nie istnieją. Omawialiśmy bieżące sprawy miasta i wspólnie spoglądaliśmy w jego przyszłość - zastanawiając się, jakie są najważniejsze kierunki rozwoju i gdzie należy szukać nowych grup odbiorców naszej oferty turystycznej.


Podsumowaliśmy pierwsze półrocze 2026 i działania, które zrealizowaliśmy w tym czasie. Zaplanowaliśmy też kolejne aktywności na nadchodzące miesiące. Ale o tym usłyszcie już wkrótce.
Dziękujemy za ten wartościowy czas!