Projekty

Bony Szkoleniowe 2022

„ Bony szkoleniowe dla podhalańskiego przedsiębiorcy” dające możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości od 50% do 80% wartości szkolenia.

PROJEKT GÓRAL POTRAFI

Promujemy ideę zrównoważonego rozwoju turystycznego i postaw przyjaznych środowisku. Naszym celem jest osiągniecie w przyszłości nie tylko realizacji wszystkich kryteriów zrównoważonego rozwoju ale również stworzenie marki kojarzonej z filozofią życia w zgodzie z naturą, wartościami przyrodniczymi, kulturowymi i ochroną przyrody.

Półkolonia Zakopane

PÓŁKOLONIA ZAKOPANE TERMIN: 11.07-22.07.2022r.

EKO FAMILY

Problem smogu dotyczy nas wszystkich, bo największy wpływ na jakość powietrza mamy my sami. Walka ze smogiem to przede wszystkim wymiana starych piecy na ekologiczne źródła energii ale również zmiana naszych nawyków na bardziej przyjazne środowisku.

EKO CHALLENGER

Celem projektu Eko Challenger jest integracja, edukacja, przepływ informacji, kreowanie proekologicznych i prozdrowotnych postaw oraz motywowanie do działań wpływających pozytywnie na środowisko.

ZOSTAŃ PODHALAŃSKIM PRZEDSIĘBIORCĄ II

W drugiej edycji projektu Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą na otwarcie działalności gospodarczej można już uzyskać ok. 29 100 zł bezzwrotnej dotacji oraz wsparcie szkoleniowo-doradcze.

KONFERENCJA KADRA WARTOŚCIĄ FIRMY

W ramach nowego cyklu spotkań „Ważne Sprawy Małopolskich Przedsiębiorców” Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w konferencji  “Kadra wartością firmy”. 

Eko Family - szkolenie

Problem smogu dotyczy nas wszystkich, bo największy wpływ na jakość powietrza mamy my sami.