XVIII Tatrzańskie Forum Gospodarcze

To wyjątkowe osiemnaste Forum postanowiliśmy poświęcić sprawom kluczowym nie tylko dla środowiska gospodarczego, ale także dla każdego mieszkańca Podhala.

"Czyste powietrze – produkt turystyczny Zakopanego"
W części pierwszej opowiemy o problemach wynikających z zanieczyszczenia powietrza, o tym w jaki sposób smog zagraża zdrowiu i życiu, o produkcie turystycznym, nowym pomyśle na ekologiczną certyfikację obiektów hotelarskich, modzie na “eko” w turystyce oraz o możliwościach wsparcia finansowego wymiany systemów ogrzewania.

“Pieniądze dla biznesu – na start i na rozwój”
W drugiej części zaprezentujemy propozycje dotyczące finansowania rozwoju istniejących już przedsiębiorstw ze środków europejskich oraz ofertę pozyskania kapitału na uruchomienie własnej działalności w ramach projektu Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą. Przedstawimy także nowatorskie rozwiązania i pomysły na oryginalny biznes.

Zapraszamy przedsiębiorców, prezesów, dyrektorów i menadżerów, osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej, przedstawicieli władz samorządowych, mieszkańców, media oraz wszystkich, zainteresowanych – wstęp wolny.

zaproszenie na_xviii_tatrzanskie_forum_gospodarcze
Joomla SEO by AceSEF