WEEKEND za PÓŁ CENY 14-15 grudnia


Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji Otwarcie sezonu zimowego w Zakopanem - weekend za pół ceny!  weekend za pol ceny www glowna 140x280px
organizowanej 14-15 grudnia przez Urząd Miasta Zakopane, Biuro Promocji i Tatrzańską Izbę Gospodarczą wraz z Partnerami – stacjami narciarskimi Polana Szymoszkowa, Harenda, Nosal oraz Kasprowy Wierch. 

Doświadczenia z realizacji podobnego weekendu jesienią 2011 roku dowodzą, że jest to skuteczny pomysł nie tylko na zachęcenie turystów do przyjazdu w okresach posezonowych, ale także doskonały sposób na reklamę. Akcja będzie szeroko promowana w mediach, na stronach internetowych organizatorów oraz na plakatach na terenie Zakopanego. Jesteśmy przekonani, że odniesie sukces, podobnie jak dwa lata temu.
 
Gorąco zachęcamy do udziału hotele, pensjonaty i inne obiekty noclegowe, restauracje i karczmy, kluby, firmy transportowe, stacje narciarskie, obiekty rekreacyjne i wszystkich zaangażowanych w obsługę ruchu turystycznego, którzy chcieliby skutecznie zareklamować swoją ofertę.

Udział jest całkowicie BEZPŁATNY.
Warunkiem jest udzielenie 50% zniżki na oferowane produkty lub usługi.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada 2013 r. online pod linkiem http://www.zakopane.eu/index.php?option=224&action=formularz
Można też wypełnić formularz (w załączniku) i odesłać go na adres l.dorula@promocja.zakopane.pl lub pod nr fax 18 20 66 656

weekend za pol ceny www button lewyweekend za pol ceny www button prawy
 
W ramach akcji Otwarcie sezonu zimowego w Zakopanem - weekend za pół ceny! turyści i Zakopiańczycy będą mogli skorzystać z ofert tańszych o 50%.
Głównym wydarzeniem podczas weekendu będą (pierwsze z czterech zaplanowanych) zawody o Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim, które odbędą się w Stacji Narciarskiej Polana Szymoszkowa.
 
Więcej informacji o akcji i wymagane dokumenty tutaj: http://www.zakopane.eu/OtwarcieSezonuZimowego


weekend za pol ceny loga
Joomla SEO by AceSEF