VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Znamy już termin tegorocznych Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Ruszyła też rejestracja wystawców – zapraszamy!
 
TERMIN: 11-15 sierpnia 2016
MIEJSCE: Dolna Rówień Krupowa, Zakopane

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury (Członek TIG) serdecznie zaprasza na VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które odbędą się w dniach 11 – 15 sierpnia 2016 roku na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem.
 
Europejskie Targi Produktów Regionalnych skupiają producentów wyrobów tradycyjnych z kraju i zagranicy. Co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów oraz mieszkańców miasta. Uczestnicy mają okazję zapoznać się z wyrobami rękodzielniczymi z całej Europy, dokonać degustacji produktów tradycyjnych i podziwiać występy zespołów regionalnych. Ideą targów jest nawiązanie międzynarodowej współpracy, popularyzowanie zasad unijnych dotyczących jakości produktów żywnościowych, wyeksponowanie ich różnorodności oraz wymiana doświadczeń pomiędzy wystawcami.

Realizując założenia statutowe oraz podążając za tendencjami panującymi na rynku polskim i europejskim w aspekcie zdrowej żywności, w zgodzie z naturą i tradycją, oferujemy szerokiej społeczności produkt, który promuje wyroby certyfikowane o charakterze regionalnym i tradycyjnym. Europejskie Targi są ważnym wydarzeniem dla promocji tych produktów zarówno wśród turystów odwiedzających Tatry, jak również wśród rdzennych mieszkańców Podtatrza. Celem targów jest popularyzacja wiedzy oraz bezpośrednia prezentacja produktów. Dzięki temu przekaz, skierowany do szerokiej rzeszy publiczności, stanowi cenne źródło informacji, a jego realizacja dokonywana jest poprzez degustacje, pokazy, konferencje i konkursy. Wszystkie te działania wspólnie przyczyniają się do budowania atrakcyjnego wydarzenia kulturalnego.

Istotnym elementem targów są kontakty pomiędzy wystawcami, wzajemne poznanie się, wymiana doświadczeń oraz odkrywanie podobieństw i kulturowej różnorodności.
W ubiegłych latach uczestnikami Targów byli producenci z: Austrii, Bułgarii, Czech, Danii, Francji, Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Litwy, Polski, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Turcji, Węgier, Chorwacji, Ukrainy oraz Włoch.

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury zajmuje się organizacją imprez kulturalnych, turystycznych i gospodarczych na terenie powiatu tatrzańskiego, wydawaniem ekspertyz, certyfikatów w zakresie produktów regionalnych, współpracą z organizacjami non-profit oraz działaniem na rzecz turystycznego wizerunku Podhala.
 
Zapraszamy na stronę www.produkty-regionalne.eu oraz fanpage www.facebook.com/ETPRzakopane
W załączniku przesyłamy zaproszenie wraz z ofertą oraz regulaminem Targów.
 
KONTAKT
Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury
ul. Tetmajera 24, 34-500 Zakopane
tel. 18 20 613 20
promocja@tatry.pl
www.tatry.pl
 
Centrum Produktu Regionalnego
tel: 18 20 613 20 wew. 111
 
Wystawcy, organizacja logistyczno-techniczna - Urszula Krupa
tel: 18 20 613 20 wew. 555; kom: 795 114 102
ula@tatry.pl
 
Media, sponsorzy, program artystyczny - mgr Ewa Czamańska
tel: 18 20 613 20 wew. 111; tel: 18 20 73 994; kom: 600 904 282
ewa@tatry.pl
 
Warsztaty artystyczne, Parada Bacowska, Festiwal Oscypka - mgr Edward Styrczula - Maśniak
tel: 18 20 613 20 wew. 111; tel: 18 20 73 994; kom: 694 166 491
produkt@tatry.pl

etpr 2016 plakat
Joomla SEO by AceSEF