TARGI HORECA - GASTROFOOD - ENOEXPO

Tatrzańska Izba Gospodarcza i Targi w Krakowie Sp. z o.o. organizują wyjazd do Krakowa na TARGI HORECA – GASTROFOOD – ENOEXPO

TERMIN: 15 listopada 2017 (środa)
MIEJSCE: Kraków EXPO, ul. Galicyjska 9, Kraków

Zapraszamy przedstawicieli branży hotelarskiej, gastronomicznej i turystycznej (hotele, pensjonaty, pozostałe obiekty noclegowe, restauracje, kawiarnie, bary i inne).

Udział w wyjeździe jest BEZPŁATNY

W programie:

  • zwiedzanie targów i spotkania branżowe
  • pokaz kulinarny Aleksandra Barona szefa kuchni restauracji Solec 44 z Warszawy
  • specjalna degustacja i warsztaty Masterclass niedostępnych roczników wina
  • lunch
  • przyjęcie urodzinowe z okazji jubileuszu 25-lecia Targów Horeca - koncert orkiestry Wieniawa “Wirtuozi od Kuchni”, live cooking Piotra Ślusarza (Top Chef) i Dawida Makurata (cukiernik UMAM) oraz koktail

TO WYJĄTKOWA OKAZJA tzw. 3 w 1 czyli HORECA + GASTROFOOD + ENOEXPO

Targi HORECA/GASTROFOOD to prezentacja kompleksowej oferty wyposażenia hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych, od urządzeń gastronomicznych i chłodniczych, poprzez meble, zastawę stołową, tekstylia, oprogramowanie, do żywności i napojów oraz bogatej oferty win dla sektora HoReCa. Dzięki wielotematycznej formule dające możliwość poznana nowości, trendów i kierunków rozwoju branży.

25. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA są najważniejszym profesjonalnym spotkaniem sektora HoReCa w Polsce Południowej. W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta. Tutaj spotyka się cała branża, aby podsumować rok i zaprezentować nowości na kolejny sezon.

16. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD umożliwiają producentom i dystrybutorom żywności oraz napojów bezpośredni kontakt z przedstawicielami branży gastronomicznej. Zwiedzający znajdą tu nowe produkty i często inspirację do dalszego rozwoju działalności. Spełnieniu tych celów sprzyjają tematyczne salony: Salon Kawy i Herbaty, Salon Piwa Beer&More, Salon Słodkich Inspiracji, a także szkolenia i prezentacje odbywające się w strefie pokazowo-warsztatowe.

15. Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO największe i najważniejsze targi wina w Polsce. ENOEXPO to nie tylko stoiska wystawowe, to także konkursy winiarskie oraz bogaty program seminaryjno-warsztatowy, na który składają się: ENOARENA (miejsce otwartych spotkań z profesjonalistami branży winiarskiej i sektora HoReCa oraz forum prestiżowych wydarzeń), Akademia Wina ENOEXPO, konkursy winiarskie.

Polecamy strony www.horeca.krakow.pl oraz www.enoexpo.krakow.pl

ZGŁOSZENIA prosimy przesyłać na adres mailowy biuro@tig.zakopane.pl do 30 października 2017.
Liczba miejsc ograniczona. Po zebraniu wszystkich zgłoszeń skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy mailowo udział w wyjeździe.
Prosimy o zgłaszanie max. 1-2 osób z jednej firmy, a w przypadku większej liczby osób prosimy o kontakt.
Joomla SEO by AceSEF