Ruszył projekt SMAKI PODHALA!

ogloszenie
Zapraszamy właścicieli lokali gastronomicznych i gospodarstw agroturystycznych do udziału w projekcie, który w swojej formule jest systemem certyfikacji jakości lokali gastronomicznych.

Warunkiem uczestnictwa jest prowadzenie działalności w zakresie gastronomii otwartej na terenie gminy: Zakopane, Kościelisko, Poronin, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska lub Szaflary oraz oferowanie w lokalu kuchni regionalnej.

Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY.

TUTAJ dostępny jest FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października 2013 r.

Zapraszamy na stronę internetową www.smakipodhala.eu
Znajdą Państwo na niej podstawowe informacje na temat projektu i ramowy harmonogram jego realizacji, skład Kapituły Projektu oraz ciekawe „przypadki” Roberta Sowy – naszego eksperta kulinarnego i przewodniczącego Kapituły.

Naszą ambicją jest stworzenie oryginalnego kulinarnego szlaku, który przyciągnie na Podtatrze smakoszy regionalnej kuchni i pozwoli lokalnym producentom oraz gastronomom rozwijać się i jednocześnie kultywować lokalną tradycję. „Smaki Podhala" jako oryginalny i atrakcyjny turystycznie produkt wpisuje się w działania mające na celu tworzenie marki produktu lokalnego.

partnerzy swiss fpds
Joomla SEO by AceSEF