RODZINNE LATO w Aqua Parku Zakopane

Przedstawiamy Państwu nową, rodzinną ofertę Aqua Parku Zakopane i zachęcamy do korzystania z najnowszych atrakcji.

Pod całymi Tatrami nie ma drugiego takiego obiektu jak Aqua Park Zakopane. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy sportu, rodziny, osoby dbające o zdrowie i wszyscy, którzy lubią relaks i dobrą zabawę bez względu na pogodę.
 
RODZINNE LATO
Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi do korzystania z letnich atrakcji w Aquaparku Zakopane.

Już od lipca  wszystkie maluchy pokochają Wodnisie!!! Ten płytki basenik z ciepła wodą został wyposażony w dodatkowe urządzenia dwie zjeżdżalnie, oraz interaktywne zabawki:  foczka, żółwik i wieloryb. Wszystko z myślą o najmłodszych. Wodnisie  z pewnością dostarczą wszystkim wiele radości i mnóstwo zabawy.

Pomyśleliśmy również o starszych pociechach. Na tarasie zewnętrznym tuż przy leżakach został zamontowany Tropikalny Plac Zabaw, stworzony specjalnie dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. Dla nich to nie lada frajda. To fantastyczne urządzenie daje możliwość przemieszczania się pomiędzy czterema wieżami połączonymi pomostem ruchomym, przejściem tunelowym, pomostem stałym i mostkiem linowym. Ponadto składa się z drabinki poziomej, gry kółko i krzyżyk, rury strażackiej, sklepiku, ścianki wspinaczkowej, tablicy rysunkowej, czterech wież zadaszonych oraz dwóch zjeżdżalni. Nasz plac to alternatywa dla wszystkich, którzy znudzili się wodnymi wojażami, a chcą skorzystać z nowych atrakcji.

Mamy również propozycje dla naszych "łasuchów" - Aqua gastronomia czyli bary i restauracje serwują specjalnie menu dla rodzin z dziećmi.

Zapraszamy do skorzystania z letniej oferty specjalnej

Bilet Rodzinny 2+1/2,5 h za jedyne 96,00 zł
oraz
Nowość tego lata całodzienny Bilet Rodzinny 2+1 za jedyne 171,00 zł
to naprawdę maksymalnie tania oferta, a co najważniejsze u nas dzieci to każdy do 16 roku życia!!!   

TEATRZYK BAJDURKA
Zapraszamy na bajkowe popołudnie, gościem specjalnym będzie Teatrzyk Bajdurka.

TERMIN: 12 lipca (sobota) 2014 od godziny 13:00

Zapraszamy na edukacyjne, interaktywne przedstawienia dla dzieci w rożnym wieku. W wesoły i pełen humoru sposób uczymy dzieci właściwych norm postępowania oraz propagujemy cenne życiowe wartości takie jak : dobro, przyjaźń, poszanowanie przyrody, zdrowe odżywianie, sport. W proponowanych przedstawieniach nie ma miejsca na agresje i przemoc. Wszystkie one maja formę interaktywna. Dzieci biorą w nich czynny udział, a nawet maja możliwość występowania z aktorami na scenie. Każde przedstawienie ma podkład muzyczny.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.aquapark.zakopane.pl gdzie znajdą Państwo pełną ofertę Aqua Parku Zakopane.

Aqua Park Zakopane
ul. Jagiellońska 31
34-500 Zakopane
e-mail: aquapark@aquapark.zakopane.pl
Biuro Obsługi Klienta i Informacja Telefoniczna
tel: +48 18 20 01 122, +48 18 20 25 815


aqua park rodzinne lato opt duzy
Joomla SEO by AceSEF