OTWARTE SPOTKANIE DOTYCZĄCE PROMOCJI MARKI ZAKOPANE


Informujemy, że na ukończeniu są prace nad Strategią Promocji Marki Zakopane na lata 2012-2020. Jest to pierwsza w historii naszego Miasta strategia promocji. Będzie ona "drogowskazem" na najbliższe lata działań promocyjnych i marketingowych Zakopanego.

Firma Ageron Polska opracowująca strategię w ramach wygranego przetargu organizuje otwarte spotkania ze wszystkimi osobami zainteresowanymi przyszłością Miasta. Podczas tych konsultacji społecznych zostaną zaprezentowane wyniki dotychczasowych badań.
W przygotowaniu strategii ważna jest opinia mieszkańców, branży turystycznej, podmiotów okołoturystycznych i nie związanych z turystyką, różnych środowisk, organizacji i stowarzyszeń działających na terenie Miasta.

Opinia i głos z każdego z Państwa są bezcenne i ważne dla tego przedsięwzięcia. Zachęcamy do wzięcia udziału i apelujemy o uczestnictwo w tak ważnej dla nas wszystkich sprawie dotyczącej rozwoju i przyszłości naszego Zakopanego.
Prosimy o uczestnictwo w wybranych dniach i grupach:
WTOREK 20 marca:
Hotelarstwo i gastronomia godz. 10:00
Jednostki Samorządu Terytorialnego i Organizacje Pozarządowe godz. 13:00
Mieszkańcy godz. 17:00

ŚRODA 21 marca:
Działalność okołoturystyczna (sport, rozrywka, rekreacja) godz. 10:00
Mieszkańcy godz. 13:00
Wszystkie spotkania odbęda się w Pensjonacie „Antałówka"*** przy ul. Wierchowej 2

Spotkania są otwarte dla wszystkich. Aby usprawnić proces rejestracji przy wejściu serdecznie prosimy o wcześniejsze zgłoszenie mailowe lub telefoniczne (prosimy o podanie imienia, nazwiska, terminu i godziny spotkania, którym są Państwo zainteresowani oraz numeru telefonu).
Zachęcamy również do przekazania tego zaproszenia do wszystkich osób, które Państwo znają a mogą być zainteresowane udziałem w konsultacjach!
Zgłoszenia mailowe i telefoniczne:
Malwina Nowak:
e-mail: m.nowak@ageron.pl
tel. kom.: 531-116-100

Liczymy na Państwa obecność.
W imieniu Zarządu TIG
Agata Wojtowicz
Prezes
Tatrzańska Izba Gospodarcza
34-500 Zakopane, Krupówki 22
tel. 18 20 159 11
Joomla SEO by AceSEF