NEWSLETTER TIG (czerwiec i lipiec2018)


8 czerwiec
PARK KULTUROWY
Zarząd Izby zwrócił się z pismem do Burmistrza Miasta Zakopane o interwencję w sprawie egzekwowania zapisów Uchwały Parku Kulturowego obszaru ul. Krupówki.

12 czerwiec
SZKOLENIE RODO
Tatrzańska Izba Gospodarcza po raz kolejny zorganizowała szkolenie RODO. Szkolenie odbyło się w OUHG "Fian" i uczestniczyły w nim 33 osoby. Byli to przedstawiciele firm hotelarskich, turystycznych, administracji, działów obsługi klienta z Zakopanego i okolic. Szkolenie było jednodniowe i prowadził je pan Adam Trybała - Specjalista ds. Wdrożeń Procedur Danych Osobowych z firmy Renesis z Krakowa. Uczestnicy otrzymali certyfikat ukończenia kursu.

14 - 20 czerwiec
ZOSTAŃ PODHALAŃSKIM PRZEDSIĘBIORCĄ II EDYCJA - II NABÓR
Tatrzańska Izba Gospodarcza prowadzi punkt obsługi projektu "Zostań Podhalańskim Przedsiębiorcą". w drugim naborze złożono 16 wniosków o dotację. Uczestnicy mogą ubiegać się już o kwotę 27 700 zł. Oprócz dotacji uczestnicy projektu biorą udział w szkoleniach przygotowujacych ich o prowadzenia firm, w doradztwie zawodowym i biznesowym. Po założeniu działalności otrzymują roczne wsparcie pomostowe. 
Zapraszamy na stronę: www.podhalanskiprzedsiebiorca.pl     

12 lipiec
POSIEDZENIE ZARZĄDU TIG
Odbyło się w Hotelu Grand Stamary w Zakopanem. Członkowie Zarządu omawiali organizację koncertu charytatywnego, który odbedzie się 23.09.2018 oraz XX Tatrzańskiego Forum Gospodarczego, które odbędzie się 16.10.2018. Omówione zostało również Memorandum dotyczące współpracy Samorządów Gospodarczych Republiki Słowackiej i Rzeczpospolitej dla rozwoju Polsko-Słowackiego Tatr.

19 - 26 lipiec
ZOSTAŃ PODHALAŃSKIM PRZEDSIĘBIORCĄ II EDYCJA - III NABÓR
W III naborze zostało złożone 20 wniosków do projektu. Wszystkich chętnych chcących wziąć udział w kolejnych naborach projektu zapraszamy na stronę: www.podhalanskiprzedsiebiorca.pl   
 

Joomla SEO by AceSEF