GŁOSUJ na KARTĘ MIEJSKĄ dla Zakopiańczyków

Karta miejska to inicjatywa stworzona specjalnie z myślą o mieszkańcach Zakopanego. To ciekawy program lojalnościowy, w ramach którego każdy Zakopiańczyk będzie mógł skorzystać z preferencyjnych warunków, bonusów, zniżek na produkty i usługi w zakopiańskich firmach i instytucjach.

Preferencyjnych warunków, bonusów, zniżek udzielać będą instytucje i przedsiębiorcy (partnerzy) prowadzący działalność na terenie Zakopanego. Na potrzeby programu stworzona zostanie strona internetowa oraz aplikacja na urządzenia mobilne, zawierające bazę partnerów, preferencyjnych warunków, regulaminy itp.

Karta miejska to inicjatywa pokazująca, że warto być Zakopiańczykiem. Jasne zasady przystąpienia do programu, prostota forma korzystania, przejrzysta strona internetowa i aplikacja na urządzenia mobilne sprawią, że posługiwanie się kartą będzie nie tylko korzystne ale i niezwykle przyjemne.

Głosowanie nad zadaniami do II edycji Budżetu Obywatelskiego w Zakopanem na 2015 rok odbywa się od 10 do 20 października 2014.

Głosować można:

Już dziś zachęcamy do wybrania 15 pozycji na liście, czyli projektu KARTA MIEJSKA DLA ZAKOPIAŃCZYKÓW.

Więcej o Budżecie Obywatelskim w Zakopanem TUTAJ
Joomla SEO by AceSEF