Dzień Otwarty Fitness Club w Aqua Parku Zakopane


Zimie na przekór – grupowe spalanie kalorii w Aqua Parku Zakopane

Wszystkich miłośników zdrowego trybu życia Aqua Park Zakopane zaprasza na Dzień Otwarty do znajdującego się na jego terenie Fitness Clubu. Szóstego listopada odbędą się tam darmowe zajęcia fitness, które poprowadzą doskonale znane wszystkim klubowiczom instruktorki. Ale to tylko część tego, co czeka na uczestników wydarzenia. Tym razem nieco na przekór panującej modzie Dzień Otwarty odbędzie się tuż przed nadejściem zimy. Spalanie kalorii rozpocznie się jeszcze przed świętami bożonarodzeniowymi, dzięki czemu przy wigilijnym stole nie trzeba będzie sobie niczego odmawiać. O dobrą zabawę podczas zajęć zadbają wykwalifikowane instruktorki.W planie przewidziano: step, Body Sculpt, zumbę i pilates.

W ramach podziękowania za wspólną walkę o piękną sylwestkę uczestnicy zajęć otrzymają przygotowane na bazie świeżych, naturalnych produktów darmowe coctaile dietetyczne. Tylko tego dnia karnety na zajęcia fitness i do solarium zakupić będzie można z dziesięcioprocentowym rabatem. Wśród partnerów wydarzenia znalazły się dwie popularne marki Avon oraz Natur House.

Podhalańskie przedstawicielki pierwszej z nich w godzinach od 16:00 do 19:00 zadbają o dłonie pań, zaprezentują najnowsze produkty kosmetyczne, a także rozlosują drobne upominki. W godzinach od 17:00 do 20:00 pracownicy zakopiańskiej filii Natur House dokonają darmowych pomiarów antropometrycznych ciała, badań tkanki tłuszczowej w organizmie, a wszystkim zainteresowanym udzielą cennych wskazówkek dotyczących prawidłowego żywienia.

dzien otwarty
Joomla SEO by AceSEF