Dzień Dziecka w Aqua Parku Zakopane 2016

Pokazy służb mundurowych, animacje, kącik eksperymentalny i artystyczny, konkursy, bańki mydlane, kule wodne - przez cały dzień w Aqua Parku Zakopane trwała zabawa w ramach "Dnia Dziecka".

5 czerwca na długo zostanie w pamięci najmłodszych. Od godziny 10:00 przed wejściem do Aqua Parku Zakopane swoje pojazdy prezentowali Policjanci, Strażacy oraz pracownicy Parku Tatrzańskiego, wewnątrz na najmłodszych czekali uczniowie z Hotelarza z robotami.
Wielką sensację zrobił świstak, który zbiegł z parku, chętnie rozdawał balony, przytulał się oraz pozował do zdjęć.
W Zakopiańskim Aqua Parku na dzieci czekało wiele atrakcji, nie zabrakło uśmiechów na twarzach tych najmłodszych i tych znacznie większych. Goście mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną na specjalnym torze przeszkód oraz postrzelać z karabinu. Na basenie trwały tańce i zabawy, konkursy, a nawet każde dziecko mogło być zamknięte w bańce mydlanej!
Rodzice mogli cieszyć się błogim relaksem, a dzieciaki miały zapewnioną szaloną zabawę w basenach oraz drobny poczęstunek.
O nagrody dla dzieci i dorosłych zatroszczyli się organizatorzy wydarzenia wraz ze wspierającymi ich partnerami .
Tylko tego dnia całodniowe bilety wstępu do Strefy Basenów dla dzieci do lat 16stu dostępne były za symboliczną kwotę 1 zł.
Niedzielna impreza udała się realizatorom i została zaliczona do wielkiego wydarzenia, a organizatorzy zapewniają, że kolejne edycje będą równie emocjonujące.

Tatrzańska Izba Gospodarcza była Partnerem wydarzenia.
dzien dziecka aqua park zakopane 2016
Joomla SEO by AceSEF