ADOPCJA WITKACEGO

Ruszyła akcja ADOPCJA WITKACEGO organizowana przez Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem i Tatrzańską Izbę Gospodarczą.
 
Oto niepowtarzalna okazja aby zaadoptować jedną z 86 prac Stanisława Ignacego Witkiewicza „Witkacego” znajdujących się w zbiorach Muzeum Tatrzańskiego! Celem akcji jest zebranie funduszy pozwalających na wydanie albumu dokumentującego zbiór prac Witkacego. Będzie to pierwsze takie wydawnictwo w historii Zakopanego. Poprzez jego publikację i promocję chcemy zwrócić uwagę na niezwykle wartościowe dziedzictwo narodowe jakie znajduje się w zasobach Muzeum.
 
Każdy (firma, osoba prywatna) może stać się RODZICEM ADOPCYJNYM. To wyjątkowa i niespotykana akcja dająca możliwość wyboru dzieła, nawiązania z nim duchowej relacji, własnej identyfikacji i zaistnienia w historii jako „rodzic adopcyjny” tak szczególnych prac.  
 
Proponujemy naszym dobroczyńcom dwie formy „adopcji”:
  • przy umowie darowizny: 1.500 zł
  • przy umowie o sponsoring faktura VAT: 1.500 zł netto, 1.845 zł brutto
 
W zamian oferujemy:
  • każdy z adoptowanych obrazów znajdujący się w albumie zostanie opatrzony nazwą „rodzica adopcyjnego”, czyli nazwą Państwa firmy/instytucji/organizacji lub imieniem i nazwiskiem osoby prywatnej
  • każdy sponsor będzie wyszczególniony (nazwa lub imię i nazwisko) wraz z logotypem w tylnej części albumu
  • każdy sponsor otrzyma:
  • jeden bezpłatny egzemplarz albumu oraz możliwość zakupu 10 egzemplarzy w cenie produkcji
  • oprawioną reprodukcję zaadoptowanej pracy opatrzoną tytułem oraz nazwą Państwa firmy/instytucji/organizacji lub imieniem i nazwiskiem osoby prywatnej
  • oficjalny certyfikat i podziękowania
  • podziękowanie imienne poprzez media Muzeum Tatrzańskiego

Angażując się w ten projekt, nie tylko wspieracie Państwo zakopiańską kulturę, ale również inwestujecie w promocję swojej działalności gospodarczej.
Udział w akcji to gwarancja promocji na bardzo wysokim poziomie, która z pewnością pozytywnie wpłynie na wizerunek i prestiż firmy.
 
Planowane jest wydanie 3000 egzemplarzy albumu, format 330 x 240 mm, objętość ok. 240 stron, na papierze kredowym matowym, w twardej foliowanej oprawie.
 
KONTAKT:
Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem
+48 18 20 152 05
biuro@muzeumtatrzanskie.pl
www.muzeumtatrzanskie.pl
 
Mieszkańcy i przedsiębiorcy z Podhala macie niepowtarzalną szansę dołączyć do grona wybranych, którzy będą mogli pochwalić się “swoim” Witkacym!
Wszystkich Państwa gorąco zachęcamy do udziału w akcji!

adopcja witkacego
Joomla SEO by AceSEF