7/2017 NEWSLETTER TIG (lipiec)

ZOSTAŃ PODHALAŃSKIM PRZEDSIĘBIORCĄ
10 lipca zakończyliśmy V nabór wniosków do projektu. Kolejne 12 osób z naszą pomocą przystąpiło do założenia działalności gospodarczej. W sierpniu rozpoczynamy szkolenia dla kolejnej grupy przyszłych przedsiębiorców. Nadal zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie. We wrześniu odbędzie się kolejny nabór wniosków!
www.podhalanskiprzedsiebiorca.pl

17-28 lipca
PÓŁKOLONIE DLA DZIECI Z PODHALA
W tym roku po raz pierwszy Tatrzańska Izba Gospodarcza zorganizowała półkolonie letnie wspólnie z Gminą Szaflary. Skorzystało z nich 70 dzieci. Zajęcia stacjonarne odbywały się w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach. Dzieci miały zapewnioną opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, wyżywienie (drugie śniadanie i obiad), opiekę pielęgniarki, transport, bilety wstępu i ubezpieczenie. Uczestnicy półkolonii skorzystali też z bogatego programu zajęć i atrakcji. Półkolonie zostały dofinansowane z grantu pozyskanego przez Izbę  z Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników.  

19 lipca – 1 sierpnia 2017
KOLONIE LETNIE W CZŁUCHOWIE
81 dzieci z podhalańskich miejscowości wyjechało na letni wypoczynek do Człuchowa w Borach Tucholskich nad Jeziorem Rychnowskim. Dzieci przebywały w Ośrodku Wczasowym „Łódzki” i miały zapewnione  wyżywienie, transport, bilety wstępu, ubezpieczenie oraz opiekę wykwalifikowanej kadry, pielęgniarki i ratownika. W programie kolonii znalazło się wiele wycieczek, atrakcji, zajęć edukacyjnych, gier i zabaw. Kolonia została zrealizowana z grantu w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej FS Ubezpieczenia Społecznego Rolników oraz przez Tatrzańską Izbę Gospodarczą z Zakopanego. W sierpniu 120 dzieci wyjedzie na kolonię nad Morze Bałtyckie do Jastrzębiej Góry.

ECO Zakopane w WELCOME
Tatrzańska Izba Gospodarcza podjęła współpracę z wydawcą miesięcznika „Welcome to Cracow & Małopolska” w sprawie promocji projektu i grupy hotelarzy ECO Zakopane.
Zapraszamy na stronę www.welcomesleep.pl/zakopane gdzie w dziale EcoSleep znajdą się prezentacje wszystkich certyfikowanych obiektów.
Joomla SEO by AceSEF