12/2017 NEWSLETTER TIG (grudzień)

7-8 grudnia
IX MIĘDZYNARODOWE FORUM GÓRSKIE
Prezes i V-ce Prezes TIG wzięli udział w forum organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Zakopanem oraz Tatrzańską Agencję Rozwoju, Promocji i Kultury, które w tym roku odbyło się w Pensjonacie*** Antałówka. Tematem konferencji były „Współczesne i historyczne wybrane aspekty tatrzańskiego systemu komunikacyjnego oraz transportu linowego i ratownictwa górskiego”. W forum wzięli udział przedstawiciele środowisk naukowych, przedsiębiorcy, politycy, samorządowcy, mieszkańcy oraz specjaliści z wielu dziedzin. Podczas spotkania wręczone zostały również nagrody dla laureatów konkursu fotograficznego „Tatrzańska Jesień 2017”.

10 grudnia
MIKOŁAJKI W AQUA PARKU ZAKOPANE
Tego dnia wszystkie dzieci mogły bawić się z zakopiańskim Aqua Parku za symboliczną złotówkę. W programie było spotkanie ze Świętym Mikołajem, zawody i konkursy z nagrodami, turniej w kręgle oraz atrakcje wodne. Tatrzańska Izba Gospodarcza ufundowała 65 paczek z upominkami dla uczestników imprezy.

13 grudnia
SPOTKANIE WIGILIJNE TIG
Wszystkim Członkom oraz Przyjaciołom Izby bardzo dziękujemy za miłe spotkanie w Karczmie „Po Zbóju” - było nas aż 70 osób! Dziękujemy naszemu członkowi Karczmie „Po Zbóju” za wspaniałe przyjęcie, menu wigilijne i wyjątkowy nastrój.   

18 grudnia
MARKA TATRZAŃSKA 2017
Prezes Izby Agata Wojtowicz wzięła udział w posiedzeniu Kapituły, której zadaniem jest wyłonienie laureatów znaku Marka Tatrzańska 2017.

ZIMOWISKO 2018
Tatrzańska Izba Gospodarza złożyła wniosek w konkursie organizowanym przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników na dofinansowanie organizacji zimowiska dla dzieci z podhalańskich wsi.

NOWY CZŁONEK TATRZAŃSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ

Uchwałą Zarządu TIG nowym Członkiem Izby została w grudniu firma Brand Com Sp z o. o. – Pensjonat*** Sośnica

Zachęcamy do współpracy i korzystania z bogatej oferty pensjonatu. Obiekt przeszedł rebranding i jest w trakcie modernizacji, której celem jest stopniowe podnoszenie standardu. Sośnica otrzymała certyfikat w ramach projektu ECO Zakopane – Ekologiczna Certyfikacja Obiektów na lata 2017-2018. Została też wyróżniona jako „Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi” i „Hotel Przyjazny Rodzinie”.

Oferta pensjonatu:
•    pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe o zróżnicowanym standardzie, apartamenty
•    sale konferencyjne, organizacja konferencji i eventów
•    restauracja i klub nocny
•    Welness&SPA: basen, sauna, siłownia, masaże, zabiegi pielęgnacyjne, lecznicze i rehabilitacyjne, treningi
•    wyposażanie dziecięce (wanienki, podesty, maty antypoślizgowe, łóżeczka, nianie elektroniczne, podgrzewacze, nawilżacze, przewijaki, zaślepki kontaktów, wózki, nosidełka, wysokie krzesła, naczynia plastikowe)
•    atrakcje dla dzieci: PlayStation, basen z zajęciami w sezonie (baby intro diving), bilard, piłkarzyki, ping-pong, plac zabaw, bawialnia, kino, gry, bajki DVD/USB, animacje (sezonowo), opiekunka
•    wypożyczalnia rowerów, nart i snowboardów
•    parking
•    ogród
•    taras słoneczny

Kontakt:
+48 18 20 66 796
recepcja@sosnica.pl
kontakt@sosnica.pl
www.sosnica.pl
ul. H. Modrzejewskiej 7
34-500 Zakopane

Witamy w naszym gronie i gratulujemy właścicielom oraz managerowi!


WSZYSTKIM CZŁONKOM IZBY W NOWYM 2018 ROKU ŻYCZYMY WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI ORAZ SUKCESÓW ZAWODOWYCH I OSOBISTYCH!
Joomla SEO by AceSEF