1/2014 NEWSLETTER TIG (styczeń)


7 stycznia
PARK KULTUROWY KRUPÓWKI – spotkanie z BURMISTRZAMI
Prezes Agata Wojtowicz i Wiceprezes Czesław Ślimak wraz z przedstawicielami Stowarzyszenia Zakopiańskie Perspektywy spotkali się z Burmistrzem Januszem Majchrem i v-ce Burmistrzem Mariuszem Koperskimi w sprawie prac nad projektem uchwały o Parku Kulturowym Krupówki – konsultowano poprawki i zmiany w projekcie.

16 stycznia
GMINNA RADA DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO
W związku z uchwałą Rady Miasta Zakopanego z dnia 21 listopada 2013 roku zmieniającą tryb powoływania członków Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego i powtórnym naborem kandydatów, Zarząd TIG zgłosił na członka Rady Działalności Pożytku Publicznego Pana Tomasza Węglarczyka, właściciela firmy Alarm System.

20 stycznia
PARK KULTUROWY KRUPÓWKI – kolejne spotkanie
Po raz kolejny przedstawiciele Tatrzańskiej Izby Gospodarczej i Stowarzyszenia Zakopiańskie Perspektywy rozmawiali z v-ce Burmistrzami Mariuszem Koperskim i Wojciechem Solikiem na temat mającego powstać Parku Kulturowego i prac związanych z uchwałą. Jej projekt został przekazany Wojewódzkiemu Konserwatorowi Zabytków do konsultacji. Głosowanie nad uchwałą może odbyć się już na lutowej sesji Rady Miasta.

Więcej na temat działań Tatrzańskiej Izby Gospodarczej oraz spotkań dotyczących Parku Kulturowego Krupówki i walki z chaosem reklamowym znajdą Państwo tutaj:
XV Tatrzańskie Forum Gospodarcze: blok PARK KULTUROWY – szansa na reaktywację Zakopanego
PARK KULTUROWY - spotkanie z ekspertami
PARK KULTUROWY - porządkujemy Zakopane
Co Zakopane traci przez wszechobecne reklamy
Park Kulturowy Krupówki - posprzątajmy salon Zakopanego z chińszczyzny i reklam
Joomla SEO by AceSEF